Stranky pro poteseni

O devatenáct miliónů korun připravil své zákazníky majitel prodejny ojetých mercedesů Vít Študlar. Šestatřicetiletého podnikatele z Plzně zatkla nyní policie ve Spojených státech amerických, kde se skrýval před spravedlností. Uprchl v roce 2005, kdy měl nastoupit do výkonu trestu. Za zpronevěru si má za mřížemi odsedět sedm let.

Komunisticke HITY

Komunistické "hity"
 

Zvuky ke stáhnutí:

 
Projev generálního tajemníka ÚV KSČ Milouše Jakeše na Červeném Hrádku (1987) - vystříhnul jsem z pořadu ČT Teleautomat (6,5 minutový výstřižek těch nejznámějších "hlášek"):
My potřebujem aby vzali, prostě, aby se sebrali řekněme a šli vyčistit ten potok a ne dělali demonstrace...
No tak řekněme, paní Zagorová, je to milá holka, všechno, no ale ona už 3 roky po sobě bere 600 tisíc každý rok a další, ne 600 tisíc, milión...
2 milióny berou, Jandové a jiní... ty náhodou neprotestovali, ale mnozí z těch, kteří se takhle dobře mají, protestovali...
To neni jednoduchý proces, ta přestavba, neni...!
To je proces, bych řekl, v kterým se ne každý dost vyzná! A proces, do kerýho mohou vstoupit nepřátelé, a vypadají přitom jako přátelé!
Chtěl jít do Itálie podruhý. Nepustili sme. Chtěl jít do Španělska teď. Nepustili!
Předseda Internacionály, ten... Brandt! Wili Brandt!
...
Milouš Jakeš - projev na Červeném Hrádku - komplet - kompletní projev, nic moc kvalita, trvá to 66 min.!
Milouš Jakeš - projev na Červeném Hrádku - už jenom 2min. kousek, opět výběr těch nejlepších kusů :-)
 
Pořad ČST Křeslo pro hosta (1985) - jakási recitátorka, soudružka Ludmila Pelikánová (laureátka státní ceny, zasloužilá umělkyně, nositelka řádu práce) hovoří o lásce k SSSR atd... :-) Vystříhnul jsem opět z pořadu ČT Teleautomat.
 
Projev Klementa Gottwalda - únor 1948 - asi nejslavnější projev komunistické éry... 1,5 min. kousek:
Právě se vracím z Hradu od prezidenta republiky...
Vánoční projev Antonína Zápotockého - 1952 - úplně idiotský vánoční projev o tom, proč mizí Ježíšek a objevuje se Děda Mráz... nedoporučuji přehrávat dětem, úplně z toho jde děda mráz po zádech :-)
Zdeněk Nejedlý - Nedělní čtvrthodinka - 1954 - tuším tehdejší ministr kultury, trochu si šlapal na jazyk a prý to byl pěkný hajzl...
E. F. Burian - projev o 30 let obdivu a lásky k SSSR - 1948 - obdiv země myšlenky, která se stala skutkem... no to vskutku :-)
Vitězslav Nezval - projev k otevření rozhlasového vysílače na Moravě - projev básníka, který (jak se již můžeme učit ve škole), byl doslova kam vítr tam plášť, takže pěkná krysa... Začíná to: "Sám veliký Stalin učil národy..."
Rádio Svobodná Evropa - 1976 - hanění "ilegální rozhlasové stanice, která je nástrojem podvratné a špionážní činnosti Ústřední zpravodajské služby USA, nechvalně známé pod zkratkou CIA..." :-)
Vzpomínka jakéhosi milicionáře... - 1978 - už na první poslech člověk s IQ tykve vypráví jak v únoru 1948 střežili svůj závod... - je úplně jasné, že tyhle žvásty mu někdo napsal, protože tenhle člověk to nedokázal pořádně ani přečíst :-)
Opět recitátorka Pelikánová, tentokrát básní: Laboratoř nám nikdo nevezme - 1987... :-)
Znělka zpráv Československého rozhlasu - Kupředu levá, zpátky ni krok.
Soudruh Janulík na Městské konferenci KSČ v Praze - 1972 - opět super nářez, nějaký vypatlanec hovoří o reakční mládeži, nevhodných filmech např. "Dobroudruh z Hono-kongu, kde přes mrtvoly nemáte kam plivnout", a dává za světlý vzor nějaké dúry, které soudruh opět ani nedokáže přečíst... :-)
Gustáv Husák: Něch odpadně, čo je kolísavé, něch odpadně, čo je oportunistické...
 
Rozhlasové vysílání ČS rozhlasu 21. srpna 1968 - první část. Unikátní zachycení vysílání Československého rozhlasu z neblahého rána, kdy se veřejnost dozvěděla, že do ČSR vtrhly zahraniční socialistické armády.. - 1. část (3,4 MB)
Rozhlasové vysílání ČS rozhlasu 21. srpna 1968 - druhá část. Bacha, trvá to skoro hodinu (79,6 MB). Chtěl jsem to nějak sestříhat a upravit, ale nakonec jsem to nechal v původní podobě...
Rozhlasové vysílání ČS rozhlasu 21. srpna 1968 - třetí část. Posledních 50 minut záznamu (68,1 MB).
Všechny tyto části rozhlasového vysílání z 21.8.1968 dodal Boris Wolfgang Dobak, patří mu velký dík...!
 
Takovýchhle pitominek mám ještě více, můžu přidat...
Omluvte nepříliš velikou kvalitu záznamu i obrázků...
+ v žádném případě nechci propagovat komunismus, toto je pro zasmání a poučení...!!!

 
Bývalý taxikář Študlar podle verdiktu soudu uzavřel v letech 1996 až 1998 celkem 86 smluv o zprostředkování prodeje osobních aut, ta prodal, ale peníze si ponechal pro svou potřebu. Svěřená vozidla prodával od 50 tisíc do 600 tisíc korun.