Stranky pro poteseni

O devatenáct miliónů korun připravil své zákazníky majitel prodejny ojetých mercedesů Vít Študlar. Šestatřicetiletého podnikatele z Plzně zatkla nyní policie ve Spojených státech amerických, kde se skrýval před spravedlností. Uprchl v roce 2005, kdy měl nastoupit do výkonu trestu. Za zpronevěru si má za mřížemi odsedět sedm let.

Aplikace

Aplikace Siemens :

Malování
Velmi jednoduchá aplikace pro kreslení ve Vašem mobilním telefonu.
Doc Viewer
Aplikace, která dokáže v mobilním telefonu otevřít *.doc soubory.
Money Manager
S aplikací Money Manager si můžete snadno udělat pořádek ve vašich penězích, psát si zisky a výdaje které probíhaly ve vaší peněžence. Každý zisk či útratu můžete pojmenovat a být v přehledu nad vašimi penězmi.
Matikář
Matikář je zajímavá aplikace, která počítá parametry planimetrických útvarů v rovině i v prostoru. Aplikace je hezky graficky propracovaná, umí spoustu věcí a přitom je uživatelsky přívětivý.
Hopem za bar
Nalezneš zde spousty receptů na různé alkoholické nápoje. Podle této aplikace si určitě zvládneš namíchat nějaký ten nápoj.
Mobile Safe
Mobilní safe neboli trezor.
Spruce biorhytmus
Aplikace Vám ukáže jaký máte bioritmus.
Opera Mini
Vynikající webový prohlížeč Opera je ideálním společníkem pro prohlížení webových stránek na vašem telefonu. Zadaná stránka po zadání rychle proběhne přes speciální server, který stránku upraví pro zobrazení na mobilních telefonech s co nejmenším množstvím přenesených dat. Můžete si ukládat záložky, aplikace je v češtině.
Moje Svátky
Moje Svátky je aplikace , která umožňuje přehledné zaznamenávání a uspořádávání různých druhů svátků, které se každoročně opakují.
Autobusy
Java aplikace pro vyhledávání autobusových spojení.
Morange
Morange je aplikace která nabízí: správu mailů, vzdálené ovládání, správce souborů, chat, blog, RRS čtečku a mnoho dalšího. Je nutné připojení k internetu a musíte povolit aplikaci odesílání dat přes internet. Podporuje tyto typy: P800i, P900i, P910i a W800i (možná také K750i, W810i, W700i a D750i). Testováno krátce na W800i (aplikace vás informuje o objemu stažených dat)
Radio Bee
S RadioBee (zatím poslední verze alpha 1.1M) můžete poslouchat internetová rádia. Funguje na všech Midp 2 mobilech s integrovaným přehrávačem MP3.
Satelite
Tato aplikace umožňuje uživatelům mobilních telefonů sledovat aktuální stav počasí v Evropě pomocí satelitních snímků z EUMETSATu.
Oskárek
Oskárek je aplikace, která umí odesílat SMS zprávy přes www brány operátorů Vodafone, Eurotel a od verze 2.0 i T-Mobile. Z toho plynou jistá omezení. Např. u zprávy pro Eurotel nelze zadat číslo odesílatele. Nezapomeňte nastavit GPRS a internetové připojení.
JBenchmark 1
Program na testování rychlosti Javy ve vašem mobilu.
JBenchmark 2
Druhá verze oblíbeného prográmku na testování rychlosti javy a vašeho mobilu.
JBenchmark 3D
Již třetí pokračování oblíbeného prográmku na testování rychlosti javy a vašeho mobilu. Tentokrát v 3D!
JBenchmark HD
Zatím nejnovější verze úspěšného prográmku na testování rychlosti javy a vašeho mobilu v 3D!
Kompas
Primitivní a účinná aplikace, s kterou můžte určit světové strany, používá lokálního času a pozice slunce k určení severu.
World Cam Viewer
Je aplikace pro připojení se na 100 předdefinovaných web kamer po celém světě s možností přidat vlastní kamery. Registrační kód je: 1119241
Foxy Test
FoxyTest otestuje kompatibilitu vašeho telefonu s aplikacemi FoxyTag. S FoxyTag a GPS budete informováni o světové poloze radarů tedy i vaší poloze. FoxyTest zjistí, zda Java aplikace ve vašem telefonu umí přijímat bluetooth a zda máte správně nastavené GPRS.
Blue Room
BlueRoom je aplikace, která umožňuje podobně jako M socius BlueChat chatovat přes bluetooth serverové připojení s každým, kdo má aplikaci nainstalovanou a spuštěnou, takže nezapomeňte před spuštením aplikace aktivovat bluetooth. Aplikace je v češtině.

 
Bývalý taxikář Študlar podle verdiktu soudu uzavřel v letech 1996 až 1998 celkem 86 smluv o zprostředkování prodeje osobních aut, ta prodal, ale peníze si ponechal pro svou potřebu. Svěřená vozidla prodával od 50 tisíc do 600 tisíc korun.